آمار دی 1388 - کشش
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
کشش
محمدنبی حبیبی سه‌شنبه شب در ادامه جلسه هم‌اندیشی حزب مؤتلفه اسلامی در همدان به بیان خاطره‌ای از مرحوم حاج سیداحمد خمینی پرداخت و افزود: خوب خاطرم است که در سال 69 بنده به ایشان گفتم که شما طی یک سخنرانی اعلام کردید که "هر کس بین اطاعت از مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) تفاوت قائل باشد، در خط آمریکاست " که ایشان با تأیید دوباره این سخن گفتند، بنده از روی اعتقاد این حرف را زده‌ام.
وی گفت: بعد ایشان فرمودند برخی از این افراد دور من را گرفته‌اند که بنده را در مقابل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار دهند که من متوجه شدم و توی دهنشان زدم.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اضافه کرد: حاج احمدآقا در ادامه فرمود باید به این احمق‌هایی که می‌گویند آقای خامنه‌ای نباید رهبر شود، گفت "پس چه کسی؟ " اگر نظر آن‌ها بر روی فلانی است، او که حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارد چه برسد به یک مملکت.
وی ابراز داشت: همچنین ایشان فرمودند که سه سال قبل از عزل منتظری یعنی سال 1365، سران قوای سه‌گانه کشور در جماران جلسه داشتند که آن روز آقای منتظری نیز با امام راحل (ره) ملاقاتی داشت، آن‌ها مشغول بحث و گفتگو بودند که یک دفعه امام خمینی برخلاف معمول بدون زدن در، با ناراحتی وارد اتاق می‌شود.
حبیبی ادامه داد: بنا به گفته حاج‌احمدآقا، در این جلسه خود ایشان، میرحسین موسوی با منصب نخست‌وزیری، موسوی اردبیلی رئیس قوه قضاییه، هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس و آیت‌الله خامنه‌ای نیز با سمت ریاست جمهوری حضور داشتند.
وی خاطرنشان کرد: امام (ره) با ناراحتی تمام گفتند بنده از اول گفتم منتظری به درد رهبری نمی‌خورد، مجلس خبرگان رأی بر شایستگی او داد و بنده به خاطر التزام به قانون پذیرفتم، ولی امروز به صورت صریح این سخن را تکرار می‌کنم.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به نقل از حاج‌احمدآقا ابراز داشت: در آن وضعیت سکوت عمیقی در جلسه حاکم شد که آیت‌الله خامنه‌ای با طرح این سئوال که پس چه کسی عهده‌دار رهبری شود؟ سکوت را شکستند که در همین لحظه امام بدون کوچک‌ترین مکثی انگشت اشاره را به سوی حضرت خامنه‌ای گرفتند و گفتند "خود شما، مگر شما از دیگران چه کم دارید ".
وی گفت: سکوت بیشتر شد تا حدی که نفس‌ها به شماره افتاد، خود مقام معظم رهبری خطاب به امام گفتند "این مسئله که شما می‌فرمایید موضوع جدیدی است، بنده می‌خواستم شما به اعضای این جلسه حکم ولایی کنید که ما حق دم زدن از این جلسه را نداریم تا زمانی که خود شما حکم بفرمایید "، امام نیز این حکم را کردند...

حاج احمد آقا کجایی که ببینی آقازاده تان خود را آمده رهبری میداند اگر شما بودبد سید حسن جرات داشت به آقا بگوید که دیگر برای رهبری آماده است ....آنهایی که نتوانستند شما را در مقابل رهبری قرار دهند امروز به خوبی از عهده ی این کار در قبال پسرتان سید حسن درآمدند همان کسانی که در آن جلسه حضور داشتند و نظر امام در مورد رهبرمان را شنیدند حال گردن کشانی شدند در مقابل امر رهبر عزیزمان.کجایید که ببینید با اختلاف گذاشتند بین امر امام و آقا در خط آمریکا وارد شدند


 • نوشته شده در  چهارشنبه 88/10/23ساعت  12:47 عصر  توسط جواد و علی 
    نظرات دیگران()

  از تاریخ خوب عبرت هایی میشود گرفت ، سخنان آنروز امام(خرداد 60) خیلی به حال و هوای امروز میخوره و مخصوص کسانی هست که در فضای غبار آلود امروز نمیتوانند درست مسیر را تشخیص دهند، آنهایی که ادعا دارند خط امامی هستند و هتک حرمت طرفدارانشان به امام را محکوم کردند اگر به ولایت امام اعتقاد داشته و دارند این سخنان آن بزرگمرد فرزانه است در فضای فتنه گون سال 60 :

  ادامه مطلب...


 • نوشته شده در  چهارشنبه 88/10/23ساعت  12:17 عصر  توسط جواد و علی 
    نظرات دیگران()

  اگر فـرمان دهـد رهـبر بـتـازیم
  اگر او خواهـد از ما سر ببازیم
  اگر صبر و قرار از ما بخواهد
  بـشـینیم و بسـوزیـم و بـسـازیـم • نوشته شده در  چهارشنبه 88/10/16ساعت  11:49 عصر  توسط جواد و علی 
    نظرات دیگران()

  حـقا کـه تو از ســلاله  فـاطـمه ای
  با خـنـده خود به درد ما خاتـمه ای
  زیباترین از این نام ندیدم به جهان
  سـیـد عـلـی حـسـیـنـی خـامـنـه ای • شعر
 • نوشته شده در  چهارشنبه 88/10/16ساعت  11:15 عصر  توسط جواد و علی 
    نظرات دیگران()

  هر کس که به این سلسله ی پاک جفا کرد
  بد کرد، نفهمیده غلط کرد،خطا کرد
  دیدی که یزید از ستم و کینه چها کرد
  آخر به درک رفت، به روحش شرر افتاد
  با آل علی هر که در افتاد ور افتاد

  آنهایی که حرمت عاشورای حسینی را با سوت وکف شکاندند بدانند که تفاوتی با آل زیاد و آل مروان ندارند همانطور که فرموده:
   هذا یومٌ فرحَت به آل زیادٍ وآل مروان بقتلِهمُ الحُسین صلوات الله عَلیه
  خداوندا عذاب اینها را زیاد گردان و لعنت بر آنها فرست همانگونه که در زیارت عاشورایت بر آل زیاد وآل مروان لعنت فرستادی:
   اللهمَ فضاعِف علیهمُ اللّعن مِنک و العذابَ الالیم
  و خداوندا به تو تقرب میجوییم با برائت و دوری جستن از آنها به تو:
  اللهم انّی اتقربُ الیک فی هذا الیوم و فی موقفی هذا و ایام حیاتی بالبرائة منهم
  خداوندا زنازاده ها در این روز به شادی پرداختند :
  اللهم انّ هذا یومٌ تبرّکت به بَنُوامیّة وابن اکلة الاکبآد، اللّعین بن اللّعین
  پس لعنت کن اولین آنها را و آخرینشان را که که تبعیت می کند از آنها:
  اللهم العَن اوّلَ ظالمٍ ظلمَ حقَ محمدٍ وآل محمدٍ وآخرتابع له علی ذلک • نوشته شده در  سه شنبه 88/10/8ساعت  5:8 عصر  توسط جواد و علی 
    نظرات دیگران()

  <      1   2      

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  بچه ها پشت معبر گیر کردن...
  مدرس به ما درس داده!
  کهیعص
  خیال پردازان
  ابکی علی یوم البکا
  عالم با عمل
  خدا میخواهیم
  [عناوین آرشیوشده]